Stawy kąpielowe: projekty, budowa, instalacje, remonty

Natur Pool profesjonalne usługi, doświadczony zespół ekspertów.


stawy kąpielowe budowa wrocław dolnyśląsk

Stawy kąpielowe - naturalne baseny przydomowe

Stawy kąpielowe to obiekty relaksu ze strefą pływalni oraz strefą roślinną potrzebną do oczyszczania wody. Jest to najbardziej ekologiczna wersja basenu przydomowego. Oferujemy kompleksową budowę z zastosowaniem najnowszej technologii filtracji.

Roślinność w stawie kąpielowym może znajdować się poza strefą pływalni - komfort pływania pozostanie taki jak w zwykłym basenie.

Dzięki zastosowaniu podwójnego systemu filtracji (filtr biologiczny i bezobsługowy filtr mechaniczny) gwarantujemy krystalicznie czystą wodę, bezpieczną dla zdrowia użytkowników. Woda w stawie kąpielowym budowanym przez nas jest wolna od chemii stosowanej w tradycyjnym basenie.

Kształt stawu może obrać dowolną formę, a linia strefy złoża biologicznego może imitować naturalne zbiorniki wodne.

Dodatkowe elementy stawu kąpielowego:
* pomost
* tarasy
* drabinka
* oświetlenie
* kaskady
* strumienie
* linia kroplująca
* inne dekoracyjne elementy

Każdy obiekt jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb, a dokładna wycena odbywa się najczęściej po obejrzeniu terenu, na którym ma powstać obiekt.

Dajemy gwarancję na budowany przez nas obiekt. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów i technologii oraz profesjonalnego sprzętu.

Stawy kompaktowe

Staw kąpielowy może być także w formie tzw. stawu kompaktowego. W tym wypadku jego całkowita powierzchnia lustra wody nie może przekraczać 50 m2 . Nie wymaga pozwolenia na budowę- wystarczy zgłoszenie- zgodnie z art. 29 ust. 1 pkt 15 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz. U. z 2013r. poz. 1409 z późn. zm.)*. Stawy kompaktowe mogą działać na innych zasadach filtracyjnych niż te opisane wcześniej.

* dane na dzień 02.10.2017r. budowa zbiorników wodnych celem rekreacyjnym

Kontakt


biuro@stawy24.pl

tel. 883-533-685

tel. 518-290-370

Napisz do nas