Projektowanie stawów kąpielowych, basenów, oczek wodnych.

Natur Pool profesjonalne usługi, doświadczony zespół projektantów.


Projektowanie stawów kąpielowych, basenów, oczek wodnych.

Projektowanie zbiorników wodnych.

Wykonujemy projekty takich zbiorników jak:

* stawy kąpielowe
* baseny
* oczka wodne

Zakres projektu: dostosowanie kształtu zbiornika do otoczenia - projekt koncepcyjny z wizualizacją, projekt budowy zbiornika, w przypadku stawów kąpielowych analiza wyników wody i dostosowanie złoża regeneracyjnego, dobór urządzeń i technologii, dobór materiałów wykończeniowych + ewentualny projekt otoczenia np. strefa patio, spa i.t.d.

Dlaczego warto zlecić projekt i budowę zbiornika jednej firmie?

Każda firma bazuje na różnych technologiach oraz sposobie wykonania. Zlecając projekt i budowę jednej firmie unikniesz ewentualnych zmian projektowych oraz wiesz, że to co zostało zaprojektowane jest możliwe do wykonania. Ponadto nie musisz wielokrotnie opowiadać o swoich oczekiwaniach (tak jak w przypadku zlecenia projektu i budowy różnym firmą), ponieważ Twój temat będzie znany od początku projektu po budowę. Dodatkowo firma, która jednocześnie buduje ma najlepiej wyliczony kosztorys - zatem wiesz od początku na ile dodatków możesz sobie pozwolić w budowanym obiekcie.

Dlaczego warto nam zlecić projekt i budowę zbiornika?

Do każdego zbiornika podchodzimy indywidualnie i staramy się dostosować obiekt do oczekiwań ze strony klienta. Nasze projekty są przejrzyste, a dzięki wizualizacją klient wie jaki będzie efekt końcowy. Nasze usługi budowy zbiorników idą sprawnie i dość szybko. Dajemy gwarancje na szczelność zbiornika oraz odpowiednio dobieramy filtrację do rodzaju i wielkości zbiornika wodnego, dzięki czemu woda pozostaje czysta i bezpieczna. Posiadamy fachowy zespół oraz wiele zadowolonych klientów :)

projektowanie oczek wodnych, projekty
projektowanie stawów kąpielowych, projekty

Kontakt


biuro@stawy24.pl

tel. 883-533-685

tel. 518-290-370

Napisz do nas